Zakład optyczny
SZAJNA

Z nami ujrzysz piękny świat

O nas

Zakład optyczny SZAJNA w Sopocie istnieje na rynku od 1991 roku.

Zdobyte przez lata doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi dostawcami pozwalają nam zaproponować najlepsze rozwiązania w zakresie usług optycznych oraz badania i korekcji wzroku. Jesteśmy ekspertami w poprawianiu jakości widzenia, a wykwalifikowany personel stanowi gwarancję usług na najwyższym poziomie. W naszym salonie w Sopocie dobierzemy oprawki pasujące do Twoich rysów twarzy, osobowości i stylu życia. Również soczewki dostosujemy do Twoich potrzeb, aby zapewnić jak najlepszy efekt końcowy. Otrzymasz od nas etui, galanterię okularową czy też płyny do pielęgnacji. Nasz zakład optyczny wyposażony jest w gabinet okulistyczny z pełnym badaniem komputerowym wykonywanym przez doświadczonych lekarzy okulistów i optometrystów. Mając na względzie Państwa potrzeby oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom staramy się stale wzbogacać naszą ofertę wprowadzając nowe produkty. Skorzystaj z usług naszego salonu i przekonaj się osobiście jak profesjonalnie obsługujemy naszych klientów.

oprawki Sopot

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE 

Oferujemy

W naszym salonie optycznym w Sopocie prowadzimy projesjonalną sprzedaż okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, a także soczewek jednodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kolorowych soczewek kontaktowych. Współpracujemy z największymi producentami soczewek i okularów. W stałej ofercie posiadamy również płyny do pielęgnacji soczewek, pojemniczki, krople nawilżające oraz inne akcesoria. Nasz optyk pomoże Państwu założyć soczewki po raz pierwszy oraz poinstruuje w kwestii zasad bezpiecznego ich użytkowania. Ze względu na specyfikę zakładania soczewek pierwsza aplikacja musi zostać przeprowadzona w gabinecie lekarskim. Na początku wykonamy wnikliwe i dokładne badanie wzroku oraz dobierzemy soczewki pod kątem odpowiedniego materiału, średnicy oraz promienia krzywizny. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie naprawy okularów.

Ponadto świadczymy usługi w zakresie napraw okularów:

Lutowanie


Klejenie


Nitowanie


Wymiana zauszników i nanośników


Usługa montażu także do opraw własnych


 

Znajdziesz u nas:

> okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne
> szeroki wybór oprawek
> soczewki kontaktowe bezbarwne
> soczewki kontaktowe kolorowe (www.partyeye.pl)
> płyny do pielęgnacji soczewek okularowych i kontaktowych
> akcesoria (sznureczki, łańcuszki, chusteczki, etui )

Badanie wzroku

Lekarz okulista 

W naszym zakładzie optycznym w Sopocie oferujemy bardzo szeroki program badań okulistycznych na najwyższym poziomie. Badania dokonywane są przez doświadczonego okulistę przy pomocy fachowego i precyzyjnego sprzętu medycznego. Ważną częścią badania jest podstawowa diagnostyka układu wzrokowego w kierunku takich chorób jak zaćma, jaskra, AMD i innych schorzeń.

W gabinecie wykonuje się następujące badania:

  • komputerowe badanie wzroku
  • pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego
  • dobór szkieł do okularów
  • aplikacja soczewek kontaktowych
  • badanie dna oka

dr Zbigniew Kałużyński 
GODZINY PRZYJĘĆ: 
poniedziałek - wtorek: 14:30 - 16:30 
środa: 14:30 - 15:30 
czwartek - piątek: 14:30 - 16:30

Zapisy telefoniczne Optometrysta 

W naszym zakładzie optycznym wykonasz również badania optometryczne. Optometrysta wykonując kompleksowe badanie przeprowadzi pomiary parametrów układu wzrokowego. Zadaniem optometrysty jest poprawa funkcjonowania układu wzrokowego poprzez korekcję takich wad jak krótkowzroczność, nadwzroczność, starczowzroczność, astygmatyzm, zdolność widzenia na różne odległości i widzenia obuocznego. Optometrysta ma na celu przeprowadzenie korekcji za pomocą środków optycznych lub ćwiczeń wzrokowych, dobiera i może przepisać do stosowania soczewki okularowe i kontaktowe. 

Daniel Szajna
GODZINY PRZYJĘĆ: 
poniedziałek - piątek: 10:00 - 13:00  
poniedziałek - piątek: 17:00 - 18:00 

Zapisy telefoniczne 

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi naszej firmy oraz obecnie obowiązującymi promocjami! Bądź o krok przed innymi i skorzystaj z najlepszej oferty!

zakład optyczny w Sopocie

Kontakt

Zakład Optyczny Szajna
Sobieskiego 1
81-761 SOPOT

poniedziałek-piątek 10:00-18:00
sobota 10:00-14:00